Magia Mozaiki - Mozaika artystyczna na zamówienie

Oferta - mozaika na zamówienie

Zdobimy meble, ramy, przedmioty użytkowe oraz te o charakterze dekoracyjnym. Na życzenie naszych Klientów realizujemy projekty zlecone (czyli Państwa własne pomysły, projekty i aranżacje), lub też te podsunięte przez nas.

Wykonujemy techniką mozaiki:

  • Podłogi i ściany oraz inne powierzchnie w dużym formacie
  • Szyldy i tabliczki (np. numery domów, nazwy ulic, tablice informacyjne, szyldy etc.).
  • Blaty stołów (stoły ogrodowe, kawiarniane etc.), blaty kuchenne
  • Niewielkie przedmioty dekoracyjne i użytkowe np. lustra, donice, półki, pudełka, ramki i inne rozmaitości
  • Elementy architektury ogrodów (tzw. „mała architektura”) – obramowania fontann, basenów i sadzawek ogrodowych, elementy ozdobne ganków, werand, balkonów; przerabiamy stare stoły na stoły ogrodowe.

Unikatowe rękodzieło

Jesteśmy twórczą alternatywą dla masowej produkcji, jednakowych mieszkań, plastiku i seryjnie produkowanych bibelotów. Nasze mozaiki to rękodzieło, tworzone z twórczym zaangażowaniem; dlatego każda jest unikatem i z całą pewnością nie znajdą Państwo drugiej takiej samej.

Piękny dom

Domy w których mieszkamy rozumiemy jako „przestrzeń życiową” – miejsca gdzie spędzamy większość naszego czasu, miejsca do których wracamy, naszą prywatną przestrzeń wypoczynku i wytchnienia. Wiemy, że nasze otoczenie wpływa na nas, na naszą kondycję psychiczną i nasz nastrój. Dlatego dom powinien być miejscem ładnym. I swojskim.
Nasze mozaiki dodadzą niepowtarzalnego charakteru każdemu wnętrzu i każdej przestrzeni. Uczynią ją przyjazną i wyjątkową. Uzupełnią Państwa Domy o piękno i dobre barwy. Sprawdzą się idealnie jako dekory lub elementy wykończenia wnętrz. Pozwolą też uczynić coś nowego ze starych (często zaniedbanych) przedmiotów i powierzchni.

Zamówienia

Wszelkie zlecenia omawiamy z naszymi Klientami indywidualnie - zapraszamy do kontaktu.
Cena zależna jest od materiału z którego wykonana jest mozaika, od wielkości poszczególnych elementów i wzoru. Ceny orientacyjne:

  • Wykonanie szyldu/tabliczki od 300 zł,
  • mozaiki podłogowej od 1200 zł/m2,
  • mozaiki ściennej od 980 zł/m2,
  • drobne przedmioty (ramki, doniczki, wieszaki, obrazki etc.) od 49 zł.

Podłogi i ściany oferujemy klejone na siatce. Montaż mozaik tego typu jest bardzo podobny do montażu typowych mozaik dostępnych w marketach budowlanych - może być dokonany we własnym zakresie lub przez dowolną firmę zajmującą się kafelkowaniem.